Recenze
Recenze přímo z Google od spokojených absolventek a absolventů kurzů šití.
750+
absolventek
21+
referencí
9+
let výuky
5/5
hodnocení na Google
"Lenčiny kurzy vřele doporučuji - sama jsem začátečník a už jsem sobě i vnoučatům ušila hezké věci. Lenka vždy poradí, pomůže vyřešit domnělý problém a opraví zdánlivě neopravitelné. Přitom Tě nechá vyzkoušet si všechno na vlastní kůži, aby sis doma věděla rady. V zásobě mám už další nápady, střihy i látky a těším se, až bude příležitost, že zase něco pěkného vyrobím. Neváhej a šij s Lenkou, nebudeš litovat:-)"
"Absolvovala jsem Kurz šití pro začátečníky a už se těším na pokračování. Paní Sykáčková je empatická a trpělivá lektorka. Tvorba pod jejím vedením je velmi inspirativní."
"Kurz šití bylo moje přání. Nějaké zkušenosti jsem se šicím strojem měla. První "pro začátečníky"jsem absolvovala v roce 2021. Z kurzu a především z Lenky jsem byla natolik nadšená, že se vídáme od té doby každý rok na "kurzu pro mírně pokročilé". Pokaždé se mi podaří ušít 2 originální kousky a snad se v šití posouvám o krok dopředu. Ráda poznávám nové švadlenky i krejčí 😄. Někdy si říkám, že 4 lekce jsou málo. Lenka, je velmi příjemná lektorka, dodá sebevědomí nebát se a šít. ♥️. PS: Leni, jen tak se mě nezbavíš"
"Účastnila jsem se začátečnického kurzu, kde jsem se naučila důležité základy, nyní když šiji, tak mám více jasno, v tom co dělám. Kurz probíhal ve velmi přátelské atmosféře. Lence děkuji, a určitě ji doporučuji."
"Absolvovala jsem kurz šití pro začátečníky v Hradci Králové a můžu s klidným svědomím všemi deseti doporučit každému. Lenka je skvělá a trpělivá lektorka a já jako naprostý začátečník, který nikdy neseděl u šicího stroje, si na konci kurzu odnesla mnou ušité šaty, kalhoty a povlak na polštářek. Hned po absolvování jsem se přihlásila na kurz pro mírně pokročilé a už teď se moc těším."
"Chodila jsem kolem šicího stroje 10 let, až jsem se odhodlala začít! Díky Lence, která prostě umí učit, je trpělivá a je s ní legrace, to byl opravdu zážitek :-). Na Lenčiných kurzech je nejlepší, že si z každého setkání domů odnášíte něco svého, hotového! Vřele doporučuji všem."
"U Leničky jsem absolvovala kurz šití od A do Z a jsem nesmírně ráda, že jsem se k tomu odhodlala. Lenka je skvělá lektorka, která vše hezky vysvětlí a má neuvěřitelnou trpělivost. Z kurzu mám ušitých několik krásných kousků a jelikož mě šití nadchlo, pokračuji i nadále. Jakýkoliv kurz u Lenky doporučuji všemi deseti. :)"
"Po roce opět, tentokrát jsem navštěvovala kurz pro mírně pokročilé. Opět vstřícná a klidná atmosféra, praktické rady a vedení mého šití letních šatů a kapsy na drobnosti. Děkuji za podnětné prostředí, Lenčin kurz rozhodně doporučuji, podle mě je osobní setkání mnohem přínosnější než online prostředí."
"Kurz šití bylo moje přání. Nějaké zkušenosti jsem se šicím strojem měla. První "pro začátečníky" jsem absolvovala v roce 2021. Z kurzu a především z Lenky jsem byla natolik nadšená, že se vídáme od té doby každý rok na "kurzu pro mírně pokročilé". Pokaždé se mi podaří ušít 2 originální kousky a snad se v šití posouvám o krok dopředu. Ráda poznávám nové švadlenky i krejčí 😄. Někdy si říkám, že 4 lekce jsou málo. Lenka, je velmi příjemná lektorka, dodá sebevědomí nebát se a šít. PS: Leni, jen tak se mě nezbavíš"
"S kurzy jsme velice spokojeni. Syn Tonda tam chodí moc rád, hodně se toho naučil. Nejvíce se nám líbí přístup Lenky Sykáčkové, je příjemná, přátelská a ráda pomůže. Kurz doporučujeme, vyzkoušejte, nebudete litovat."
"Skvělí kurz šití. Ikdyž už jsem v historii něco málo ušila, díky mé babičce, která mě učila základ, přesto jsem se dozvěděla spoustu nových věcí. Navíc je tam celou dobu skvělá nálada a sranda."
"Skvely a velice prinosny kurz! Prijemne prostredi, mile jednani a pomoc pri siti. Moznost vyzkouseni overlocku. Vrele doporucuji!"
"Děkuji Lence za úžasná čtyři odpoledne, během kterých jsem se přestala bát šicího stroje, nepředstavitelně složité věci se staly pochopitelnými a kromě krásných šatů, sukně a kalhot jsem si domů odnášela příjemnou náladu a dobrý pocit ze sebe sama."
"Účastnila jsem se začátečnického kurzu, kde jsem se naučila důležité základy, nyní když šiji, tak mám více jasno, v tom co dělám. Kurz probíhal ve velmi přátelské atmosféře. Lence děkuji, a určitě ji doporučuji."
"Kurz šití jsem dostala od manžela k narozeninám, dlouho jsem si ho přála a splnil má očekávání! :) Lenka je milá, přátelská ale hlavně šikovná a mohu jen doporučit! :)"
"U Lenky jsem byla (zatím) na dvou skupinových kurzech. Na kurzech je pohodová atmosféra, je možné se na cokoli zeptat a Lenka ráda poradí. Moc doporučuji, člověk se naučí za poměrně krátkou dobu spoustu užitečných věcí. Za mě jednoznačně přínosný kurz a děkuji za něj!"
"Dostala jsem kurz od manžela k narozeninám a byla jsem naprosto nadšená, takže jsem si zaplatila další a určitě to nebude poslední 😁 Pohodová atmosféra, Lenka velmi mile všechno vysvětlí a poradí. Před kurzem jsem něco málo zvládla ušít, nic složitého, ale po kurzu jsem si mnohem jistější a jsem sama na sebe pyšná, co všechno jsem už zvládla 🙂 Rozhodně doporučuji kurz vyzkoušet, stojí to za to!"
"Děkuji za nejbáječnější kurz. Lenka je nejlepší, trpělivá a vstřícná. Před kurzem jsem ušila akorát tak roušku a měsíc po kurzu mám na kontě 7 krásných sukní a jedny hodobóžové šaty dokončené včera v noci :-) Děkuji!"
"Byla jsem úplný začátečník a můj sen byl naučit se šít. A to se mi splnilo, díky tomuto kurzu, kde je úžasný lidský a individuální přístup. Po kurzu začátečníka pokračuji dál. Děkuji a vřele všem doporučuji!!!! :)"
"Kurz jsem dostala jako dárek od sester k narozeninám a měla jsem velikou radost. Předčil však má očekávání. K šicímu stroji jsem usedla potřetí v životě a po měsíci ušiju triko, sukni, čepici i kalhoty. Lektorka je velmi vstřícná, profesionální a trpělivá. Oceňuji spoustu praktických rad, materiálů, přátelskou atmosféru a vzájemnou podporu. V šití chci rozhodně pokračovat a v dohledné době pokračovat jako mírně pokročilá pod vedením paní Lenky. Kurz rozhodně doporučuji."
"Absolvovala jsem kurz šití pro začátečníky v Hradci Králové a můžu s klidným svědomím všemi deseti doporučit každému. Lenka je skvělá a trpělivá lektorka a já jako naprostý začátečník, který nikdy neseděl u šicího stroje, si na konci kurzu odnesla mnou ušité šaty, kalhoty a povlak na polštářek. Hned po absolvování jsem se přihlásila na kurz pro mírně pokročilé a už teď se moc těším."
Šití není neurochirurgie.
Všechno se dá opravit! Přidejte se k nám.
Chcete se přesvědčit na vlastní kůži? Vyberte si kurz a přidejte se k nám.
Prohlédnout kurzy